O mne

Kto som a niečo o mne.

Rada by som sa predstavila, napísala vám niečo o mne, aby ste vedeli, kto je za značkou Euphoria Natura a kto pre vás tvorí machové krajinky. Volám sa Katka a Euphoria Natura je miesto, kde moje myšlienky a nápady dostávajú reálne tvary. Vždy som mala veľmi blízky vzťah k prírode a prechádzky lesom vo mne vyvolávali pozitívne pocity. Príroda bola vždy súčasťou života celej našej rodiny. Bola, stále je a vždy aj bude. Ako matka si prajem, aby k nej mali rovnako blízko aj naše deti. Už od malička ich vedieme k tomu, aby si prírodu vážili, aby sa z nej tešili, načerpali v nej pozitívnu energiu a rovnako aj aby ju chránili.

A prečo som prišla s názvom Euphoria Natura? Natura ako príroda a eufória je to pravé slovo, ktoré mne a mojej rodine príroda a čas strávený v nej prináša. Vytváram machové obrazy a dekorácie, aby som kúsok z prírody preniesla ako k nám, tak aj k Vám domov. Obrazy z machu pôsobia veľmi moderne, štýlovo a hodia sa do každého interiéru, v ktorom navodia dokonalý pocit pohody. Áno do každého, pretože každý obraz je možné vytvoriť presne tak, aby svojim prevedením zapasoval do Vašej domácnosti, či kancelárie.

Naša machová krajinka, ktorú máme doma mi dodáva kopec inšpirácie a pohody. Vždy, keď sa na ňu pozriem, musím sa len pousmiať. Je to presne ten kúsok, ktorý nám chýbal a dokonale zapadol na svoje miesto. Dlho sme mali prázdny priestor na stene. Niekedy je lepšie počkať si a ono to príde. Skúste si to aj vy, určite nebudete ľutovať. Každá moja machová krajinka je poctivo ručne vytvorená a je jedinečná. Ak máte vlastnú predstavu o tom, ako by mal váš obraz vyzerať, rada pre vás taký pripravím. Toľko trošku o mne. Som rada, že sa vám moja tvorba páči, ďakujem za každé milé slovo a teším sa na ďalšie stretnutia s vami.

Katka, Euphoria Natura

Katka Prostredná, O mne, tvorca značky Euphoria Natura.

Môžete ma sledovať na Facebooku či Instagrame. Ďakujem pekne.